+380 44 337 50 50 м. Київ, вул. Саксаганського, 13/42

Практика

Ми маємо успішну експертизу в напрямках: IT, ритейл, HoReCa, фармацевтика, будівництво, M&A, повний супровід Start-up проектів, виведення іноземних компаній на український ринок.

Аудит і бухгалтеріяДетальніше + Юридические услугиДетальніше + Корпоративное правоДетальніше + Разрешение споровДетальніше + Послуги нерезидентамДетальніше + Услуги для IT-компанийДетальніше + Сопровождение Start-Up проектовДетальніше + Консалтинг в сфере криптовалютДетальніше + IТ-квотаДетальніше +

Цифри

Рекомендації

 • Найкращою рекомендацією для кожної компанії є постійні клієнти. Як наслідок і показник – плідна співпраця з командою Corplex протягом багатьох років. Звертаючись до фахівців Corplex ми завжди впевнені в результаті. Кейси, напрацьовані фахівцями Corplex, відповідають високому рівню очікувань. Тому, з упевненістю можемо стверджувати про надійну репутацію даної компанії та якість наданих послуг.
  Ознайомитись

  OSTCHEM Holding

  Маттеус Ебіналь

 • mimacom, міжнародна IT компанія з представництвами на трьох континентах вже багато років успішно співпрацює з фірмою Corplex. Компанії Corplex як фірмі з високою репутацією на ринку України було передано ведення бухгалтерського обліку на аутсорсинг, а також надання низки юридичних послуг у форматі абонентського обслуговування для mimacom Ukraine.
  Ознайомитись

  mimacom Ukraine

  Юлія Романюк

 • Corplex зарекомендували себе як професіонали своєї справи, які відповідально ставляться до інтересів свого Клієнта та завжди мотивовані на отримання необхідного результату у найкоротші терміни відповідно до норм застосовуваного законодавства. Ми рекомендуємо Corplex як відповідального, надійного та стабільного партнера з високим рівнем компетенцій, який має великий потенціал та практичний досвід у галузі надання юридичних послуг.
  Ознайомитись

  ТОВ "БСХ ПОБУТОВА ТЕХНІКА"

  Др. Кшиштоф Станіслав Вольняк

Готові задати питання?

І отримати на нього відповідь у зручний для Вас час. Або ж зателефонуйте до офісу Corplex по телефону +380 44 337 50 50

Дякую!

Клієнти